f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Міністр Ткаченко: "Від того, що працював на каналі Коломойського, я не став Коломойським".

07.07.2020

Велике інтерв'ю з міністром культури Олександром Ткаченком про культуру, українську мову, кіновиробництво, кредити та гранти для креативної індустрії.

Міністр Ткаченко: "Від того, що працював на каналі Коломойського, я не став Коломойським".

Близько місяця тому крісло очільника Міністерства культури та інформаційної політики зайняв колишній депутат Слуги народу, голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, відомий медійник, колишній партнер олігарха Ігора Коломойського Олександр Ткаченко.

Цікаво, що саме у той же день на вулиці Івана Франка, де розташована будівля міністерства, почався ремонт дорожного покриття. Тепер околиці головного культурного відомства дуже схожі на дещо занедбану українську культуру. Сам Ткаченко називає це знаком: реконструкція на дорозі, на його думку, може символізувати і відродження культури. І передає вітання київському міському голові Віталію Кличку - говорити в стінах міністерства вкрай некомфортно - звуки відбійників з вулиці заважають слухати міністра, який і безтого говорить не надто голосно.

Далі:

https://ua-news.liga.net/politics/articles/ministr-tkachenko-vid-togo-scho-pratsyuvav-na-kanali-kolomoyskogo-ya-ne-stav-kolomoyskim