f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Деніс Іванов: Зсув "вікна" між кінотеатральним релізом і цифровими прем'єрами

31.05.2020

Якщо держава змогла швидко закрити метро та припинити інші важливі речі, то має сказати своє слово в регуляції піратського ринку - голова кінокомпанії "Артхаус Трафік" .

На онлайн-дискусії "Наше посткарантинне майбутнє: українська кіноіндустрія між адаптацією і новими форматами" представники різних культурних інституцій обговорили , як карантин вплинув на кіносектор і культуру загалом. У людей фізично немає доступу до культури, вона перейшла в онлайн, - констатувала модераторка Дарія Бадьйор. - Який загальний настрій в індустрії, з якими ризиками зіштовхнулися, як плануєте виходити з цього? Кінотеатри закриті, кінопрокат потерпає, всі чекають на вихід з карантину.

Не всі кінотеатри можуть пережити цю кризу, - говорить Денис Іванов, голова кінокомпанії "Артхаус Трафік" - Після завершення карантину кінотеатри не одразу запрацюють на повну. Може зберігатися масочний режим, побоювання глядачів щодо масового походу у кіно. Як наслідок карантину, є зсув "вікна" між кінотеатральним релізом і цифровими прем'єрами. Вони можуть навіть йти паралельно.

https://gazeta.ua/articles/culture/_akscho-derzhava-zmogla-shvidko-zakriti-metro-ta-pripiniti-inshi-vazhlivi-rechi-to-maye-skazati-svoye-slovo-v-regulyaciyi-piratskogo-rinku--golova-kinokompaniyi/965889

Денис Віталійович Іванов (нар. 22 липня 1978, Краматорськ (за деякими даними Донецьк[1]), Донецька область, УРСР) — український продюсер, кінодистриб'ютор, культурний менеджер, телеведучий. Засновник та керівник кінокомпанії «Артхаус Трафік» і кінофестивалю «Чілдрен кінофест», співзасновник Одеського міжнародного кінофестивалю.[2][1] Член Європейської кіноакадемії, Національної спілки кінематографістів України, Української кіноакадемії, а також консультативної ради Одеського міжнародного кінофестивалю.

https://dovzhenkofilm.com.ua/