f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Кураторка кінофестивалю в Брюсселі: Українському кіно є що сказати

31.01.2020

У Брюсселі завершився третій фестиваль кіно зі Східної Європи Bridges. Його кураторка Жюльєт Дюре поділилася з DW думками про стан кінематографу в Україні, Білорусі та Грузії.

Брюссельський Центр витончених мистецтв BOZAR з 22 по 26 січня провів третій щорічний фестиваль кіно з шести східноєвропейських країн Bridges. East of West. На фестивалі показали 15 фільмів, чотири з них - українські. Відкрила фестиваль картина "Атлантида" Валентина Васяновича, яка змальовує Донбас у майбутньому, через рік після завершення війни там. Також Україну представили трагікомедія "Вулкан" Романа Бондарчука, документальна стрічка "Тато - мамин брат" Вадима Ількова про українського перформера Анатолія Бєлова та "Короткі зустрічі" Кіри Муратової. В останні день фестивалю DW поспілкувалась з керівницею напряму "Кіно" в BOZAR Жюльєт Дюре, яка є кураторкою Bridges від бельгійської сторони.

Далі:

https://www.dw.com/uk/

23 грудня, понеділок, Синій зал ЮВІЛЕЇ ФІЛЬМІВ – РОКОВИНИ ГЕРОЇВ Вечір пам’яті праведників - лікаря Т. Яновського та археолога М. Макаренка

24 грудня, вівторок, Червоний зал Прем’єрний показ художнього фільму «ХАЙТАРМА». Початок о 18 годині 30 хвилин

25 грудня, середа, Синій зал «Кіношні бувальщини». Фільму «ПАРТИЗАНСЬКА ІСКРА» - 55 років. Початок о 18 годині