f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Продюсер «Дикого поля» Володимир Яценко везе до Канн український фільм.

19.05.2019

14 травня відкрився 72-й Каннський кінофестиваль. В основному конкурсі — картини Квентіна Тарантіно, Джима Джармуша, Педро Альмадовара, Кена Лоуча та інших відомих режисерів. У програмі «Особливий погляд» багато дебютантів, серед них — кримськотатарський режисер Наріман Алієв. Його фільм «Додому» розповідає історію кримського татарина Мустафи та його сина, які поїхали в Київ після анексії Криму. Продюсер фільму — Володимир Яценко. Він продюсував картину «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград», а зараз готує екранізацію останнього роману письменника «Інтернат». theБабель попросив Яценка розповісти про те, які фільми з програми фестивалю варто дивитися, навіщо це робити, і що буде далі з фільмом «Додому».

https://thebabel.com.ua/texts/29854-prodyuser-dikogo-polya-volodimir-yacenko-veze-do-kann-ukrajinskiy-film-vin-radit-shcho-z-programi-festivalyu-varto-podivitisya

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.