f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Олег Сенцов і насилля – речі непоєднувані. – Сестра Сенцова_ВІДЕО

18.11.2014

Наталья Каплан, двоюрідна сестра українського режисера Олега Сенцова та громадський активіст Олексій Арунян в ефірі Громадського телебачення – про справу заручників російської ФСБ, кримських в’язнів сумління, утримуваних у московській в’язниці Лєфортово Олега Сенцова та Олександра Кольченка...

У травні 2014 року в м. Сімферополі Олега Сенцова, Олександра Кольченка і ще кількох українських патріотів  затримала російська ФСБ. Після цього вони були вивезені з Криму російськими спецслужбами й етаповані до слідчого ізолятора, московської в'язниці Лєфортово, відомої закритим режимом.

ФСБ звинуватила Сенцова, Кольченка та інших в керуванні підготовкою терористичного акту під час якого мали бути підірвані пам'ятник Леніну в Сімферополі й меморіал Вічного вогню та офіси кримських проросійських організацій.

На захист Олега Сенцова виступають Європейська кіноакадемія, НСКУ, російський КіноСоюз, Конфедерація спілок кінематографістів країн СНД і Балтії, широка українська кіноспільнота й громадські активісти, низка найповажніших світових кінофестивалів та кінематогроафістів.

24 лютого, понеділок, Синій зал. НАШ ІЛЮЗІОН

19 грудня, четвер, Червоний зал Найкращі фільми світового кінопрокату Документальний фільм «САНСАРА»

21 грудня, субота, Синій зал Прем’єра документального фільму «ЛАРИСА КАДОЧНІКОВА. АВТОПОРТРЕТ»