f y
Національна спілка кінематографістів України

Книги

До 100-річчя Інґмара Берґмана вийдуть українські переклади трьох його книг

07.02.2018

Переклади видає "Видавництво Старого Лева".

В Україні випустять переклади трьох книг шведського режисера Інґмара Берґмана: "Довірливі розмови", "Недільне дитя" і "Laterna Magica".

Як повідомляє видавництво "Видавництво Старого Лева", яке випускає ці книги, автор перекладів - Софія Волковецька, редактор - Катерина Міхаліцина.

2018-го виповнюється сто років з дня народження Інґмара Берґмана - одного з найвпливовіших режисерів в історії кіно. Серед його фільмів - "Осіння соната", "Фанні та Александр", "Персона", "Сьома печатка" та інші. Загалом Берґман поставив близько 60 фільмів і серіалів, а також 170 вистав у театрах. З нагоди сторіччя режисера по всьому світу планують проводити ретроспективи його фільмів.

Першу книгу з трьох - роман "Довірливі розмови" - ВСЛ планує випустити вже через місяць. "Недільне дитя" вийде до Книжкового Арсеналу (який пройде з 30 травня по 3 червня), а "Laterna Magica" - влітку.

 

Джерело: Лівий берег.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.