f y
Національна спілка кінематографістів України

Книги

Вийшла друком збірка майстер-класів «Film.ua Факультет. Конспект 2014/2015»

21.03.2016

15 березня 2016 року на кіностудії компанії Film.ua Group пройшла презентація понад 300-сторінкового конспекту майстер-класів, які відбулись у рамках програми «Film.ua Факультет» у 2014–2015 роках, повідомляє «Детектор медіа».

Видавець – компанія «Медіа Ресурси Менеджемент», редактор – Анастасія Рахманіна.

До книги «Film.ua Факультет. Конспект 2014/2015» увійшли записи 29 майстер-класів від 38 експертів теле- і кіноіндустрії, топ-менеджерів та провідних спеціалістів Film.ua Group. Освітня програма Skill Bill, за результатами якої було підготовлено видання, стартувала у 2014 році і була присвячена шляху створення аудіовізуального продукту від вибору сценарію до дистрибуції.

«Під час курсу ми намагалися дати не академічні знання, а досвід і практичні поради професіоналів, працюючих в сучасних реаліях ринку, які створюють успішні продукти. Серед наших спікерів – виключно практики, тому знання, отримані на майстер-класах «Факультету», можна застосовувати тут і зараз – на вітчизняному ринку просто сьогодні. Щоб поділитися корисною інформацією з більшою кількістю людей, ми вирішили законспектувати майстер-класи і зібрати їх у книзі», – сказала директор компанії «Медіа Ресурси Менеджемент» Вікторія Ярмощук.

Серед спікерів, чиї майстер-класи увійшли до збірки – кінорежисери Роман Балаян і Оксана Байрак, оператор Ярослав Пілунський, продюсери Віктор Мірський, Володимир Іссат, Олеся Лук’яненко та Ірина Костюк, сценаристи Євген Гориславець і Джеральд Сенофф, директор виробництва Сергій Лисяний, кастинг-директорка Олена Прилипко, художник-постановник Влад Одуденко, художниця по костюмах Надія Кудрявцева, режисер монтажу Андрій Трандін, режисерка і сценаристка анімації Олександра Рубан, продюсер візуальних ефектів Єгор Борщевський та інші знані фахівці української кіноіндустрії.

Тираж книги «Film.ua Факультет. Конспект 2014/2015» – 1000 екземплярів.

Під час презентації видання, яка пройшла від девізом «Кіно в Україні існує», також було повідомлено, що відео майстер-класів, які відбулись в рамках програми Skill Bill «Film.ua Факультет», будуть безкоштовно викладатись на сайті Film.ua з періодичністю раз на два тижні.

«Детектор медіа», 16 березня 2016 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.