f y
Національна спілка кінематографістів України

Книги

Вийшла монографія Романа Перельштейна «Конфлікт „внутрішньої” та „зовнішньої” людини у кіномистецтві»

01.11.2015

Вийшла друком монографія Романа Перельштейна «Конфликт „внутреннего” и „внешнего” человека в киноискусстве» (Санкт-Петербург: Центр гуманітарних ініціатив, 2015, 255 с.).

Роман Перельштейн звертається до конфлікту «внутрішньої» та «зовнішньої» людини як теми не лише ігрового, але й документального та анімаційного кіно, тим самим відкриваючи драматургічний задум низки найвищих досягнень кіномистецтва ХХ століття.

У монографії розглянуто антропологічні концепції екзистенціально орієнтованих зарубіжних мислителів ХХ століття у їх зв’язку із кінематографом.

Разом із тим, погляд на світове та російське кіно здійснено автором переважно з позицій російської релігійної думки і «метафізики серця», одного із найважливіших напрямків російської філософії.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.