f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

ІРОНІЯ «РЖАКИ»: УСІ ОСОБЛИВОСТІ УКРАЇНСЬКОГО КІНОВИРОБНИЦТВА У НОВІЙ ТРАГІКОМЕДІЇ

05.04.2018

У загальнонаціональний кінопрокат нещодавно вийшла «Ржака» — нова стрічка режисера, члена Європейської кіноакадемії Дмитра Томашпольського.
 
Прем’єрний показ відбувся у столичному кінотеатрі «Жовтень», де картину представили творча група та виконавці головних ролей.
 
Бльшість присутніх у залі схвально відгукнулися про новий фільм. Хоча окремі сцени можуть викликати нерозуміння непідготовленого глядача. 
 
Фільм, виробництво якого на 50 відсотків було профінансовано державою, у дуже витонченій манері іронізує з процесу створення кіно в Україні.
 
Глядач звик дивитися готовий продукт, та мало хто замислювався, через що доводиться пройти творцям кінофільму перед тим, як картина побачить світ. Про це й розповідає чорна комедія «Ржака».
 
Зав’язка сюжету відбувається довкола відомого режисера, майстра арт-хаузу, що знімає свою чергову філософську кінострічку «Замкнене коло».
 
Та раптом з’являються невідомі люди в чорному і силою змушують його припинити роботу над фільмом, а замість цього терміново розпочати зйомки комедії з робочою назвою «Ржака».
 
Режисеру, що ненавидить комедійне кіно, доводиться зраджувати своїм уподобанням та мимоволі опановувати новий жанр. 

 

Фото: delo.ua;

Андрій Смик для "Україна молода".

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»