f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Розпорядження КМДА «Про проведення 46-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість — 46"»

12.10.2016

Наводимо текст розпорядження Київської міської державної адміністрації №952 від 4 жовтня 2016 року «Про проведення 46-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість — 46"».

Про проведення 46-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість — 46"»

Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року №317/418 «Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру», враховуючи Меморандум про співпрацю між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та Громадською організацією «Фонд Молодість» №6 від 13 липня 2016 року та звернень Громадської організації «Фонд Молодість» (листи від 4 серпня 2016 року №02/0408-16, від 15 вересня 2016 року № 01/1509-16) з метою проведення Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість — 46»:

1. Підтримати ініціативу Громадської організації «Фонд Молодість» щодо проведення 46-го Київського міжнародного фестивалю «Молодість — 46» (далі — Кінофестиваль) з 22 до 29 жовтня 2016 року.

2. Взяти до відома, що:
2.1. Відкриття Кінофестивалю відбудеться 22 жовтня 2016 року на площі Івана Франка з 13.00 до 22.00.
2.2. Закриття Кінофестивалю відбудеться 29 жовтня 2016 року на площі Івана Франка з 13.00 до 22.00.
2.3. Робота фестивального містечка на Софійській площі відбудеться з 22 до 30 жовтня 2016 року.
2.4. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації фестивального містечка, здійснюватиметься на Софійській площі з 15 до 21 жовтня 2016 року, демонтаж — з 31 жовтня до 4 листопада 2016 року.
2.5. Відповідальність за підготовку, проведення та співфінансування Кінофестивалю та фестивального містечка, а також за дотримання пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту взяла на себе Громадська організація «Фонд Молодість».

3. Громадській організації «Фонд Молодість»:
3.1. Забезпечити погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схем розміщення об’єктів торгівлі з продажу продуктів харчування, солодощів і безалкогольних напоїв під час роботи фестивального містечка на Софійській площі.
3.2. Забезпечити виконання суб’єктами господарювання під час проведення роботи фестивального містечка на визначених територіях вимог пункту 1 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року №413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».
3.3. Не допускати використання теплового торговельно-технологічного устаткування, що працює на скрапленому газі та відкритому вогнищі.
3.4. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051 під час підготовки та роботи фестивального містечка та відновлення порушеного благоустрою, в тому числі забезпечити встановлення біотуалетів, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів і своєчасне вивезення сміття та прибирання території.
3.5. Забезпечити дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Кінофестивалю.
3.6. В установленому порядку розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період проведення Кінофестивалю.
3.7. Погодити в Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві у встановленому порядку схеми (узгодження місць) розміщення об’єктів торгівлі, тимчасових конструкцій і обладнання сценічних майданчиків на Софійській площі.
3.8. З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій просити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві провести перевірку протипожежного та техногенного стану місць проведення заходів та забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки в порядку, передбаченому чинним законодавством.
3.9. Забезпечити використання туристичного логотипу «Київ — місто, де все починається» під час проведення Кінофестивалю та роботи фестивального містечка на всіх носіях інформації.

4. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити фінансування Кінофестивалю в межах загального обсягу асигнувань, передбачених в бюджеті міста Києва на 2016 рік на відповідні цілі.

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації): 
5.1. Розглянути пропозицію організаторів Кінофестивалю щодо проведення показу фільму Кінофестивалю в нічний час на одній із центральних станцій комунального підприємства «Київський метрополітен» та в разі можливості узгодити його проведення відповідно до діючих на комунальному підприємстві «Київський метрополітен» інструкцій, положень, інших нормативних документів, що регламентують діяльність підприємства, та за погодженням з Головним управлінням Національної поліції України в м. Києві.

6. Комунальному підприємству «Київтранспарксервіс»:
6.1. Спільно з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України в межах компетенції забезпечити недопущення порушень правил зупинки, стоянки в місцях проведення Кінофестивалю та роботи фестивального містечка.
6.2. Спільно з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України забезпечити місця паркування для транспорту, який перевозитиме сценічне обладнання, художні колективи.
6.3. Забезпечити паркування транспортних засобів під час проведення Кінофестивалю та роботи фестивального містечка для людей з особливими потребами з відповідним маркуванням.

7. Просити Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» забезпечити підключення до мереж електропостачання сценічного обладнання, об’єктів торгівлі необхідною енергетичною потужністю за заявками організаторів під час проведення роботи фестивального містечка на Софійській площі.

8. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло» забезпечити ілюмінаційне архітектурно-декоративне освітлення Софійської площі під час роботи фестивального містечка з 22 до 30 жовтня 2016 року з 16.00 до 22.00.

9. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України:
9.1. Забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Кінофестивалю та роботи фестивального містечка відповідно до наданого Громадською організацією «Фонд Молодість» плану.
9.2. Забезпечити умови для вільного заїзду та виїзду транспорту з колективами, сценічним обладнанням у місця роботи фестивального містечка на Софійській площі.
9.3. Заборонити рух усіх видів транспорту 22 та 29 жовтня 2016 року на площі Івана Франка з 13.00 до 22.00.

10. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
10.1. Забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Кінофестивалю.
10.2. Забезпечити чергування мобільних лабораторій для здійснення анонімного безкоштовного експрес-тестування та консультації на наявність ВІЛ-інфекції та гепатиту В/С.

11. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
11.1. Забезпечити промотування Кінофестивалю в контексті промотування міста Києва та його туристичних можливостей у рамках витрат, передбачених Міською цільовою програмою розвитку туризму в місті Києві на 2016-2018 роки, що затверджена рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року №91/91.
11.2. Підписати ліцензійну угоду з Громадською організацією «Фонд Молодість» щодо надання права на використання офіційного туристичного логотипу міста Києва.
11.3. Забезпечити розроблення та виготовлення спільної сувенірної продукції з використанням туристичного логотипу «Київ — місто, де все починається» та логотипу Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

12. Управлінню міжнародних зв’язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) співпрацювати з представниками дипломатичних представництв у місті Києві щодо інформування про проведення Кінофестивалю та роботи фестивального містечка.

13. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:
13.1. Інформаційну підтримку Кінофестивалю шляхом створення та розміщення спеціальних програм, рубрик, анонсів у комунальних засобах масової інформації комунального підприємства Київської міської ради «Телеканал "Київ"», комунального підприємства Київської міської ради «Вечірній Київ», комунального підприємства «Радіостанція "Голос Києва"», заснованих Київською міською радою.
13.2. Інформування про тематичні заходи, передбачені програмою Кінофестивалю, його учасників, історію та конкурсну кінопродукцію шляхом залучення інформаційних агенцій, комунальних та інших засобів масової інформації.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова В. Кличко

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.