f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

«Секрети домашніх тварин» подивилися в Україні понад 1 мільйон глядачів

30.08.2016

Станом на 28 серпня 2016 року анімаційну стрічку «Секрети домашніх тварин» Кріса Рено та Ярроу Чейні в українських кінотеатрах подивилися 1 млн. 51 тис. 388 глядачів.

До того в новітній історії українського прокату лише одній стрічці вдалося подолати межу в один мільйон глядачів – феноменальному «Аватару» Джеймса Камерона, який зібрав понад 1,5 мільйони глядачів, більш ніж півтора роки лишаючись в афіші кінотеатрів.

За підсумками четвертого вікенду прокату з 25 по 28 серпня 2016 року «Секрети домашніх тварин» подивилися 63 тис. 441 глядачі.

Фільм, що його нині демонструють на 175 екранах, продемонстрував потужну стійкість в українському прокаті. У четвертий вікенд попказів падіння зборів склало лише 49%.

Посприяло подоланню межі в 1 мільйон проданих квитків «Секретам домашніх тварин» і святкування Дня незалежності. Завдяки додатковому вихідному падіння тижневих зборів для фільму протягом третього тижня прокату з 18 по 24 серпня склало лише 41%.

Загальні збори анімаційної стрічки, що вийшла в прокат 4 серпня, становлять 65 млн. 894 тис. гривень.

Завдяки успішному прокату протягом святкового тижня і минулого вікенду реальні шанси подолати межу в мільйон глядачів має тепер і «Загін самогубців» Девіда Ейра. Станом на 28 серпня стрічку, що також демонструється в кінотеатрах з 4 серпня, подивилися 976 тис. 625 глядачів.

Таким чином фільм, що вже встановив низку рекордів вітчизняного кінопрокату, вийшов на третє місце за кількістю глядачів в новітній історії кінопрокату України, посунувши «Мадагаскар 3» режисерів Еріка Дарнелла, Тома Макграта та Конрада Вернона, який 2012 року подивилися 968 тис. 807 глядачів.

В Україні «Загін самогубців» демонструють нині на 171 екрані. Падіння зборів у порівнянні з третім вікендом для фільму становило 55%.

Загалом квитків на фільм від початку прокату було продано на суму 70 млн. 320 тис. гривень.

Для компанії «B&H Film Distribution», що опікується дистрибуцією «Секретів домашніх тварин», анімаційна стрічка стала першим фільмом, який в Україні подивився понад мільйон глядачів.

Так само ніколи не збирали мільйон глядачів стрічки, дистрибуцією яких займалася компанія «Кіноманія», що опікується прокатом «Загону самогубців».

Більше про унікальну ситуацію, що склалася у серпневому українському кінопрокаті цього року, читайте тут>>>.

Сергій Васильєв

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»