f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

«Секрети домашніх тварин» подивилися в Україні понад 1 мільйон глядачів

30.08.2016

Станом на 28 серпня 2016 року анімаційну стрічку «Секрети домашніх тварин» Кріса Рено та Ярроу Чейні в українських кінотеатрах подивилися 1 млн. 51 тис. 388 глядачів.

До того в новітній історії українського прокату лише одній стрічці вдалося подолати межу в один мільйон глядачів – феноменальному «Аватару» Джеймса Камерона, який зібрав понад 1,5 мільйони глядачів, більш ніж півтора роки лишаючись в афіші кінотеатрів.

За підсумками четвертого вікенду прокату з 25 по 28 серпня 2016 року «Секрети домашніх тварин» подивилися 63 тис. 441 глядачі.

Фільм, що його нині демонструють на 175 екранах, продемонстрував потужну стійкість в українському прокаті. У четвертий вікенд попказів падіння зборів склало лише 49%.

Посприяло подоланню межі в 1 мільйон проданих квитків «Секретам домашніх тварин» і святкування Дня незалежності. Завдяки додатковому вихідному падіння тижневих зборів для фільму протягом третього тижня прокату з 18 по 24 серпня склало лише 41%.

Загальні збори анімаційної стрічки, що вийшла в прокат 4 серпня, становлять 65 млн. 894 тис. гривень.

Завдяки успішному прокату протягом святкового тижня і минулого вікенду реальні шанси подолати межу в мільйон глядачів має тепер і «Загін самогубців» Девіда Ейра. Станом на 28 серпня стрічку, що також демонструється в кінотеатрах з 4 серпня, подивилися 976 тис. 625 глядачів.

Таким чином фільм, що вже встановив низку рекордів вітчизняного кінопрокату, вийшов на третє місце за кількістю глядачів в новітній історії кінопрокату України, посунувши «Мадагаскар 3» режисерів Еріка Дарнелла, Тома Макграта та Конрада Вернона, який 2012 року подивилися 968 тис. 807 глядачів.

В Україні «Загін самогубців» демонструють нині на 171 екрані. Падіння зборів у порівнянні з третім вікендом для фільму становило 55%.

Загалом квитків на фільм від початку прокату було продано на суму 70 млн. 320 тис. гривень.

Для компанії «B&H Film Distribution», що опікується дистрибуцією «Секретів домашніх тварин», анімаційна стрічка стала першим фільмом, який в Україні подивився понад мільйон глядачів.

Так само ніколи не збирали мільйон глядачів стрічки, дистрибуцією яких займалася компанія «Кіноманія», що опікується прокатом «Загону самогубців».

Більше про унікальну ситуацію, що склалася у серпневому українському кінопрокаті цього року, читайте тут>>>.

Сергій Васильєв