f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

БАБИН ЯР. КОНТЕКСТ

09.11.2020

Спільний документальний проєкт Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» та режисера Сергія Лозниці, заснований на архівних матеріалах

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» і режисер Сергій Лозниця представляють документальний проєкт

«Бабин Яр. Контекст». Фільм буде складатися з 20-25 епізодів, змонтованих з архівного матеріалу, знятого в період з 1941-го – починаючи з вторгнення нацистів на територію СРСР – по 1966 рік, коли був організований перший архітектурний конкурс на проєкт меморіалу в Бабиному Яру. Кожен епізод – завершений сюжет, прямо або побічно пов'язаний із трагедією Бабиного Яру.

Фільми документального циклу «Бабин Яр. Контекст» будуть представлені на онлайн-платформі Меморіального центру. Читачі НВ найближчим часом зможуть подивитися кілька епізодів фільму на нашому сайті.

СЕРГІЙ ЛОЗНИЦЯ

Український режисер, сценарист і продюсер. Автор 26 документальних і ігрових картин. Володар призів численних міжнародних кінофестивалів, лауреат Державної премії України імені О.Довженка. У 2018 р. був удостоєний призу за кращу режисуру програми «Особливий погляд» МКФ у Каннах.

https://nv.ua/ukr/project/specproyekt-babin-yar-50119540.html?fbclid=IwAR2JaEp-qtDghcyYQunQXLJZF9KLa6X_-CfXOtgDEQY2u8xiiS0Fd9pU_uA