f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Як Голлівуд заговорив українською? Розповідають актори, режисери дубляжу й онлайн-кінотеатр sweet.tv

13.10.2020

sweet.tv – національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного й преміального HD-телебачення. А ще це культові стрічки світових кіностудій в HD-якості з українською доріжкою та бібліотека популярних серіалів.

sweet.tv також розвиває власний проєкт «Hollywood українською»: компанія створює власний українськомовний дубляж та озвучення популярних фільмів і трейлерів від голлівудських кіностудій: Disney, Paramount, Universal і Sony.

«Ми віримо, що бізнес має поліпшувати світ навколо, створювати «культурні активи». У нас є активна позиція бути не лише транслятором контенту, але й його творцем. Ми виявили, що люди хочуть дивитися фільми українською. Проте сервіси, подібні до нашого, більше сконцентровані на роботі на ринку СНД і Росії. Так народився «Hollywood українською» – крутий контент із рідним звучанням», – коментує керівник sweet.tv Олександр Резунов.

Далі:

https://www.the-village.com.ua/village/culture/culture-promo/302413-sweet-tv?fbclid=IwAR0wYp3OT74I1kRraTdsBT_v7KAlC6joESluVfSASmKJmkeT2uzaxOgOVqs