f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

На «UA: Культурі» зібрали команду, відповідальну за виробництво документальних фільмів

07.09.2020

На суспільному каналі «UA: Культура» виходитиме щомісяця як мінімум один документальний фільм власного виробництва. Цим займатиметься новостворена команда, відповідальна виключно за документалістику. У майбутньому на її основі планують створити окреме творче об’єднання (ТО), відповідальне за власне виробництво документальних фільмів телеканалу «UA: Культура».

Про це сайту «Детектор суспільного мовлення» сказав виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук’ян Галкін.

За його словами, наразі до команди входять: Анна Єресько – режисерка та продюсерка документальних проєктів; Олена Зашко – відеографка документальних проєктів; Юрій Самусенко – член команди, у посадові якого, серед інших, входить девелопмент та створення портфелю документальних проєктів; Олег Карнасюк – режисер, відповідальний за документальні фільми мистецького спрямування на архівному матеріалі, як от «Скорик. Десять нот, що змінили Україну»; Любов Морозова – музикознавиця, сценаристка документальних фільмів мистецького спрямування; Владислав Васильченко – головний режисер телеканалу UA: Культура, супервайзер усіх документальних проєктів. Далі:

https://stv.detector.media/reformuvannya/tv/na_ua_kulturi_zibrali_komandu_vidpovidalnu_za_virobnitstvo_dokumentalnikh_filmiv/