f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Молодість-49: Нові часи та вічні цінності

04.09.2020

Чи не вперше в історії фестивалю перемогу здобула українська стрічка Незмінно несприятливі умови, в яких змушені існувати вітчизняні культурні установи, під час проведення 49-го кінофестивалю «Молодість» були обтяжені вимушеною зміною основної локації (як ми про це писали) та лихами пандемії.

Однак випробування, схоже, лише надихнули організаторів. Фестиваль пройшов без затримок і скасувань сеансів, до яких завсідники «Молодості» звикли ставитися з поблажливістю, і, слідом за Київським міжнародним фестивалем короткометражних фільмів, який відбувся на початку серпня, представив новий для вітчизняних країв змішаний он/офлайн-формат. У той час, як найбільш відчайдушні шанувальники кіномистецтва знову долучилися до ще недавно заборонених синефільських задоволень у залі кінотеатру, більш обачні могли переглядати конкурсні програми на моніторі ПК на сайті кінофестивалю.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3091347-molodist49-novi-casi-ta-vicni-cinnosti.html?fbclid=IwAR3OquubHo7_VR_ecpsFD94eEBnlFjhBv4CNlxQqbOdtOHU339voPsywGaw