f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

АКІМ ГАЛІМОВ РОЗПОВІВ, ЯК З’ЯВИЛАСЯ ІДЕЯ ІСТОРИЧНОГО ДЕТЕКТИВУ "ТАЄМНИЦІ ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ"

25.04.2020

Вісім серій циклу розповідають про Роксолану, Симона Петлюру, Андрія Шептицького, Михайла Грушевського, короля Данила, Богдана Хмельницького, Івана Мазепу та про Анну Київської.

На телеканалі «2+2» 20 квітня відбулася прем’єра історичного детективу «Таємниці великих українців». Проєкт складається з восьми серій, кожна з яких розкриває сенсаційні та невідомі раніше факти з життя героїв української історії. Автором ідеї та продюсером детектива став Акім Галімов, відомий глядачам за циклом історичних розслідувань «Україна. Повернення своєї історії». Про це повідомляє прес-служба каналу «2+2».

Далі:

https://tsn.ua/video/video-novini/akim-galimov-rozpoviv-yak-z-yavilasya-ideya-istorichnogo-detektivu-tayemnici-velikih-ukrayinciv.html?fbclid=IwAR220P4IlQ9Q0dC3oK-qomb1SDu6h7YMVUc9MQt_8RrOHbJLOUeogp_E9Pg

На фото продюсер Алім Галімов

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.