f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Сяйво невмирущого кохання: інтерв’ю творців фільму-біографії АРВМ «Шелест кроків»

23.03.2020

Є дві речі, здатні перемогти час – любов та пам’ять.

Що буде, якщо з’єднати їх творчістю?

Цю історію треба розпочинати з кінця. Фінальні титри, поруч — кадри з архіву. На екрані художниця Ада Рибачук усміхається, жартує з гостями та кидає погляди-стріли з-під довгих вій. Коли замовкає музика та стихають оплески, до сцени підходить один із головних героїв історії — чоловік Ади, художник-монументаліст Володимир Мельниченко. Разом із нею він створив «Стіну пам’яті» на Байковому кладовищі, декорував комплекс Київського автовокзалу та Київський Палац дітей та юнацтва. Свої роботи вони зазвичай підписували спільними ініціалами — АРВМ. Але, звісно, їхній вклад у мистецтво й архітектуру — не лише в цьому.

Далі:

https://www.prostranstvo.media/syajvo-nevmirushhogo-kohannja-interv-ju-tvorciv-filmu-biografii-arvm-shelest-krokiv/?fbclid=IwAR0ZpLxtOK86E4Qs5GMO41eddG1SnB7SdoyBSNiY5rwDsuQ-_T2YVlOTvb0

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.