f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Лариса Брюховецька. Мужня правда про Іловайськ

26.01.2020

«Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”». Автор сценарію Михайло Бриних. Режисер Іван Тимченко. Оператор Олександр Земляний. Художник Вадим Шинкарьов. Продюсери Тарас Костанчук і Світлана Соловйова. У ролях: Тарас Костанчук, Олег Драч, Анастасія Ренард, Руслан Сокільник, Сергій Дзялик, Олександр Мавріц, Істан Розумний, Євгеній Ламах, Федір Риков, Сергій Солопай, Марія Карпенко. Україна, 2019.

Час летить з неймовірною швидкістю, й от уже минула п’ята річниця від Іловайської трагедії, коли російські збройні сили накрили вогнем із градів наших військових, які виходили з оточення домовленим коридором. За цей злочин з боку Росії ніхто не відповів. Як не зрозумілою досі залишається й тодішня позиція найвищого командування ЗС України… Війна, не названа війною, триває.

Далі:

https://ktm.ukma.edu.ua/show_content.php?id=2374

https://www.youtube.com/watch?v=wBtXBnXHf2M

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.