f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

«Пекельна хоругва», або Перша кіноказка, за яку не соромно

07.01.2020

У прокаті - найоптимістичніший, найвеселіший і найдотепніший фільм для всієї родини, що був створений в Україні останнім часом.

З 1 січня в українських кінотеатрах йде повнометражна ігрова кінострічка «Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке», створена за казкою Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід» і знята за підтримки Держкіно.

Режисером фільму є Михайло Костров. З-поміж усіх подібного штибу фільмів ця казка вигідно вирізняється своїми художніми якостями. Причина – доволі вправне та вигадливе літературне першоджерело, яке вміло перенесене на екран.

Далі:

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2850020-pekelna-horugva-abo-persa-kinokazka-za-aku-ne-soromno.html?fbclid=IwAR248vDsEJufJra9b0KIf3jY_AVdfeBkA4rMpODz2sYNZsNTX77UlChYoL8

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.