f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

В Стамбулі вперше й з аншлагами пройшли Дні українського кіно

13.12.2019

Останні роки для вітчизняної кіноіндустрії виявилися вельми сприятливими, продуктивними та насиченими. Результати цього періоду побачив й оцінив професійний кіносвіт. «Плем’я» - реж.М. Слабошпицький, «Донбас» - реж. С. Лозниця, «Додому» - реж. Н. Алієв, «Атлантида» - реж. В. Васянович.

Окрім завойованих титулів на міжнародних кінофестивалях та форумах, українські кіномитці створили якісну, інтелектуальну та сучасну візитівку нашої країни, за якої її впізнають та пізнають у світі. Національний кінопродукт -- невід’ємна частина культурної дипломатії, яка презентує Україну, формує її імідж за кордоном, сприяє системі міжнародних культурних комунікацій.

Зараз, як ніколи, зростає необхідність позиціонувати Україну на міжнародній арені засобами мистецтва. Одним із таких вдалих промоційних культурних заходів стали Дні українського кіно, які наприкінці листопада вперше проходили у Туреччині.

Чотириденна програма презентації вітчизняних творів кіномистецтва, сучасних повнометражних та короткометражних фільмів українського виробництва зібрала в Стамбулі аншлаги.

Далі:

http://www.uapost.us/news/v-stambuli-vpershe-y-z-anshlagamy-proyshly-dni-ukrayinsjkogo-kino/