f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

Дні Вишеградського кіно: кінокомікс, інтернет-трилер та казкове фентезі

14.11.2019

В Україні вже наступила фестивальна осінь і щотижня відбуваються покази найактуальніших стрічок з міжнародних фестивалів.

Кінофестиваль «Молодість» теж увійшов у цю гру і покаже найкращих кінопредставників чотирьох країн: Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини. Ці держави уклали договір про співробітництво у 1991 році і з того часу стали називатися Вишеградською трійкою (тоді ще існувала Чехословаччина). Тепер же вони мають на меті співпрацю з країнами Центральної Європи і кіно не залишається осторонь.

Завдяки «Молодості» у київському кінотеатрі «Жовтень» разом із Золотим фондом Вишеградського кіно покажуть стрічки останніх двох років. Мова йде про «Колю» та «Алоїса Небеля», які зажили слави культових у Чеській республіці і далеко за її межами. Ми зібрали гайд фільмами фестивалю, аби кожен глядач зміг знайти своє кіно. Тим паче, жанрове різноманіття надзвичайно строкате: від сімейних комедій до детективних бойовиків...

https://moviegram.com.ua/vishegrad-cinema-2019/?fbclid=IwAR3YJLmq_22qGAwXuJlBndGhs7eYQXc_oDdVRGdxkGvf2uBb5p19GypL2mU

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.