f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

А тепер дивись: що покажуть на третьому «Київському тижні критики»

18.10.2019

Осінь — час дивитися кіно. Цей павлівський рефлекс у кіноманів виробив МКФ «Молодість», який понад сорок років проходив у жовтні-листопаді, а останні два — в травні. Проте, традиція залишилася: колишні дати проведення фестивалю зайняв «Київський тиждень критики».

З 24 по 30 жовтня кіноперегляд утретє поспіль збере хіти з Канн і Венеції, які годі й чекати в нашому прокаті. Разом із ними покажуть ретроспективу Нового Голлівуду (актуальну як ніколи завдяки нещодавньому «Джокеру»), декілька українських авторських стрічок і кіно, що надихало їх режисерів. Фільми представлятимуть українські кінокритики та режисери. Розповідаємо, що варто подивитися на фестивалі.

https://ukr.lb.ua/culture/2019/10/17/439931_teper_divis_shcho_pokazhut.html?fbclid=IwAR1RYz4jdSQxyGdNWoit342PZxy9XgpcIeCLl9Ssm75QIxHHVYzeZkFVPK4

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.