f y
Національна спілка кінематографістів України

Статті

ДЮК ІЗ ФРАНЦУЗЬКИМ ШАРМОМ.

24.07.2019

СТАТУЕТКИ ОДЕСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ-2019 ОТРИМАЛИ ІРМА ВІТОВСЬКА ТА КАТРІН ДЕНЬОВ.

Завершився ювілейний, десятий, Одеський міжнародний кінофестиваль.

Закриття, уже традиційно, відбулося у знаменитому Оперному театрі. Гран-прі, володар якого визначається глядацьким голосуванням, цього разу вибороли дві стрічки — український фільм «Додому» Нарімана Алієва і картина «А потім ми танцювали» грузинського режисера Левана Акіна.

Сергій ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія

https://umoloda.kyiv.ua/number/3484/164/135392/

КАТРІН ДЕНЬОВ: "УКРАЇНСЬКІ ПОМІДОРИ - НАЙКРАЩІ В СВІТІ"

Півгодини тому закінчилась зустріч КАТРІН ДЕНЬОВ З ГЛЯДАЧАМИ.

Актриса прибула до Одеси, аби отримати приз "Золотий Дюк" міжнародного кінофестивалю за видатний внесок у світове кіномистецтво.

Мене КАТРІН просто зачарувала. Передусім своєю простотою. Про політику говорити відмовилась (було питання, з натяком: мовляв французи традиційно проросійські, а ви?). Відповіла про інше: я в Україні, я знаю, що Одеса це Україна. Сказала, що місто їй надзвичайно подобається - передусім природою. "Коли я бачу красиву природу, думаю, що Бог існує",- додала актриса.

ДЕНЬОВ сказала, що чи не головною своє рисою вважає допитливість - її цікавлять люди і надзвичайна кількість речей, які і складають світ От і до Одеси приїхала, бо цікаво.

Питань було дуже багато. Серед них таке: ви любите поратись у городі, любите вирощувати помідори, чи не поділитесь якимось рецептом? "О, ні,- вигукнула актриса,- не мені учити українців вирощувати помідори! Українські помідори - найкращі у світі". Й повідомила, що візьме із собою насіння чорних помідорів...

А ще сказала, що живе простим життям. Скажімо, виходить на прогулянку у тому районі Парижа, де живе віддавна. Вечорами там само ходить в кінотеатр з друзями. І на ринок ходить...

Вражаюче молодо виглядає, от ся КАТРІН ДЕНЬОВ! А ще мені сподобалась публіка, яка вщерть заповнила Театр музкомедії, він же фестивальний палац. Цікаві питання, незрідка французькою. Чудові враження!

Сергій ТРИМБАЧ НСКУ, Українська кіноакадемія

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAa2kncWdstQdDXvJYCn6gmapI78BGkXqCjNP-IIIH4oufLBW9ygFBINgvm92XBrj4T_6jZbE9Ru_U_

24 лютого, понеділок, Синій зал. НАШ ІЛЮЗІОН

19 грудня, четвер, Червоний зал Найкращі фільми світового кінопрокату Документальний фільм «САНСАРА»

21 грудня, субота, Синій зал Прем’єра документального фільму «ЛАРИСА КАДОЧНІКОВА. АВТОПОРТРЕТ»