f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

20 квітня, середа, Червоний зал

20.04.2016

V Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF

Відкриття фестивалю

Програма Sound & Vision

Українські музичні гурти створили спеціальний музичний супровід до відомих короткометражних стрічок останніх років та виконають його наживо одночасно із демонстрацією самих фільмів.

Поза кадром
Йоргос Зоїс
Греція, 2012, 10 хв.

У Греції нещодавно заборонили зовнішню рекламу на білбордах. Як наслідок – сотні порожніх бордів, що не несуть ніякого повідомлення. Але порожні рамки самі стали повідомленням. А ми з вами – за кадром.

Музичний супровід – Mandarina Duck, одне із найцікавіших явищ на музичній сцені України (на їх суб'єктивний смак, звичайно). Другий альбом хлопців із Запоріжжя "Gardensouls" увійшов, напевно, в усі списки топових релізів 2015-го.

Електрична душа
Йонні Манністо
Фінляндія, 2013, 5 хв.

Електрифікований погляд на метушню мікрополісу.

Музичний супровід – Микола Макєєв, діджей та саунд-продюсер, реміксер, який попрацював з Gorchitza, Alloise, The Hardkiss, Green Gray та іншими. Робить музику в електрод-дуеті Charlie. На його рахунку кілька Warm Up сетів, які задавали настрій перед виступами таких артистів як Stereo MCs, Alice Russel, Lee Scratch Perry, Tricky. А на Радіо "Аристократи" ви можете слухати його шоу із підбіркою кращої французької музики.

Вітер
Роберт Льобель
Німеччина, 2013, 4 хв.

Анімація про щоденне життя людей, які живуть на вітряних просторах і перебувають під нещадним впливом погоди. Однак мешканці цієї місцевості навчились ладнати із тяжкими умовами і вітер створює природну систему для них.

Музичний супровід – Blooms Corda, що став відкриттям 2015 року в музичному середовищі України. Після виходу другого альбому – "Monodance" – до живого складу проекту Даниїла Галика приєдналося ще четверо учасників: Андрій Палій – барабани, Юрій Іванов – бас-гітара, гітара, Анна Лата – клавіші, Назар Вачевський – саксофон. Виступатимуть в акустичному складі.

Животик
Юлія Потт
Велика Британія, 2012, 7 хв.

Я можу відчути тебе в своєму животику.

Музичний супровід – Tik Tu – тріо із Тернополя, що вдало грає із музичною стилістикою на основі мультиінструментальної тканини, змішуючи живі інструменти із електронним саундом і використовуючи записані на живо звукові семпли, які кладуть на живий драмс.

Симфонія №42
Река Бучі
Угорщина, 2014, 10 хв.

У 47-ми сценах тварини виражають людські емоції та поведінку, провокуючи сюрреалістичні ситуації в сюрреалістичному, міфічному світі, позбавленому будь-якої моралі.

Музичний супровід – New Brain Trio, гурт, якому ще не виповнилося й року, але ім'я якого вже звично вимовляти, бачити і чути в Києві і за межами столиці. Плід реінкарнації trio SOMA і DOGMA trio логічно продовжує традиції свого Джерела.

Початок о 20 годині

ВХІД ЗА КВИТКАМИ

Придбати квитки на подію можна тут>>>