f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

Авторський мюзикл «РИТМ» Дмитра Монатіка буде показано на великому екрані в Будинку кіно.

29.10.2020

29 жовтня у Києві відкривається щорічний фестиваль кінооператорської майстерності КІНОКО — він триватиме у столиці до 1 листопада за підтримки Держкіно. 31 жовтня о 20:30 у рамках спеціальних показів фестивалю відбудеться показ мюзиклу «Ритм» Дмитра Монатіка. Сюжет фільму відбувається в місці під назвою Ритм, у якому люди можуть забути про повсякденні проблеми.

«Мені б дуже хотілося, щоб люди, які подивляться цей мюзикл, відволіклися від щоденних проблем та сірих думок у голові: згадали про те, що є місце для радості, свята і танцю», — поділився Дмитро Монатік.

Режисерка роботи — кліпмейкерка Таню Муіньо, оператор-постановник — Микита Кузьменко. Микита був членом журі першого фестивалю КІНОКО у 2018 році.

«Ми виділили “Ритм” через унікальний для України формат і потужну візуальну складову. Саме тому нам, як кінооператорському фестивалю, здається важливим показувати такі роботи на великому екрані», – програмна директорка Анастасія Тиха.

В рамках фестивалю також відбудеться конкурси музичних кліпів, повнометражних операторських дебютів, короткого метру та студентських робіт.

Нагадуємо, що фестиваль КІНОКО відбудеться у Будинку Кіно з 29 жовтня по 1 листопада. Захід пройде з дотриманням всіх карантинних вимог та правил.

Подія відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.