f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Зберегти Кінотеатр "Україна" та Кінотеатр "Кінопанорама" вимагали сьогодні під КМДА

02.10.2018

 

Зберегти Кінотеатр "Україна" та Кінотеатр "Кінопанорама" вимагали сьогодні під КМДА. Актори, режисери та звичайні відвідувачі зібралися під стінами адміністрації, щоб закликати київську владу не допустити закриття знакових для міста кінотеатрів. На їхню думку, Київ не потребує нових готелів чи торговельних центрів, а користь від кінотеатрів неможливо виміряти лише їхньою комерційною успішністю. «П’ятдесят років тому події Червоного травня у Франції почалися саме з закриття паризької сінематеки», — нагадав один із промовців.
Про те, що власник будівлі — компанія ISTIL — закриває «Кінопанораму» через неприбутковість, стало відомо у п’ятницю, 28 вересня. У той же день видання «Лівий берег» повідомило про закриття кінотеатру «Україна», права на який відійшли до нових власників.

 

18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»