f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

16-го серпня Білгород-Дністровський краєзнавчий музей відкриває персональну Анастасії Харченко «Потяг до моря».

07.08.2018

 

16-го серпня о 16.00 Білгород-Дністровський краєзнавчий музей відкриває персональну виставку живопису української режисерки за освітою і художниці за покликанням Анастасії Харченко «Потяг до моря».

Після успішної презентації в травні цього року у Києві персональної виставки «Сядь в поезд, высадись у моря» «арт-потяг» Анастасії прямує до сонячних берегів рідної Бессарабії занурювати спокушеного морем глядача у свіжі хвилі яскравих полотен. Адже більшість картин – морські пейзажі з ряснобарвим настроєм моря, сповнені сонця, стиглих фруктів, вільного дикого тваринного світу – всього, що приносить радість і бентежить душу.

Анастасія народилася у молдавському місті Бендери, з шести років жила біля морських берегів Одещини. Море стало головним джерелом її натхнення. 2004 року закінчила Інститут кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер кіно і телебачення». Член Національної спілки кінематографістів України. Її фільми є лауреатами міжнародних кінофестивалів, останній з них - «Бекендор», зйомки якого відбувалися на території села Шабо, смт Затока та Санжейка і міста Білгород-Дністровський, - знайомить глядачів зі своєрідним світом невеличкого рибальського селища, розташованого на березі Чорного моря.

До мистецького заходу приєднається й Заслужений працівник культури України та Польщі, житель Білгород-Дністровського,  Валерій Цуркан. http://winningw88.com

Експозиція виставки: 16.08 — 9.09.18, з 8:00 до 17:00 щодня
Вихідний – понеділок

Адреса: м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна, 19
тел.: +38 04849 2 25 96
сайт музею
http://bdkm.ucoz.com/
Офіційна інформація.