f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Києві активістів змушували зняти з фасаду Будинку кіно банер із зображенням Сенцова

30.05.2018

Ініціатори кампанії за звільнення політв'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка заявляють, що представники Управління з питань реклами КМДА і ГУ Держпродспоживслужби змушували їх зняти з фасаду Будинку кіно банер із зображенням Сенцова.

Про це йдеться у повідомленні ініціативи в Facebook.

Там зазначається, що англомовний банер вивісила на балконі будівлі на вулиці Саксаганського, 6 ініціативна група кіномитців, активістів та інших небайдужих людей за домовленістю з адміністрацією Будинку кіно.

"Одна з цілей вивішування банера - привернути увагу іноземних вболівальників до голодування Олега Сенцова, який оголосив його незадовго до початку Чемпіонату світу з футболу в Росії", - зазначили активісти.

За їхніми словами, представник КМДА заявив, що за розміщення банера доведеться заплатити штраф у майже 50 тисяч гривень.

Пізніше ініціатори акції заявили, що ситуацію вдалося вирішити, і банер повернули на місце.

 

Українська правда
18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»