f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Марина Ковалевська отримала нагороду від Festigious у Лос-Анджелесі (США)

24.04.2018

      Молода кінорежисерка Марина Ковалевська з України отримала нагороду Міжнародного кінофестивалю Festigious у Лос-Анджелесі (США).

     Марина Ковалевська нещодавно закінчила американську New York Film Academy у Лос-Анджелесі (США).  

     Її короткометражна стрічка «15 хвилин» стала переможцем Міжнародного кінофестивалю Festigious Лос-Анджелес (США) у номінації «Студентський фільм» і вже відібрана для участі у 6-ти міжнародних кінофестивалях.          

       Як зазначила режисерка: «Мій фільм - це драма, в якій людина заради порятунку смертельно хворої дочки, зважується на вбивство. Трагічні події складаються так, що відчай батька призводить його в ситуацію, звідки вже немає зворотного шляху, і він стає вбивцею. Саме 15 хвилин – той термін, доки живе донорське серце… таке необхідне його доньці. Цей фільм – про гарні наміри, якими прокладається дорога до пекла».

Творча група фільму: Режисерка - Марина Ковалевська

Продюсерка - Сюзанна Аветисян,

Оператор - Габриеле Фаббро

Композитор - Эллісон Холл 

У фільмі знімались:  Джеймс Артур Льюїс, Эллісон Холл, Кристофер  Хазелхьорст, Меган Дукет, Эмілі Престлі.

      У творчому доробку режисерки короткометражні фільми: «Кессі», 2015, «Брехун», 2015, «Краса», 2017, «Деякі речі залишаються незмінними», 2017, «Бар гріхів», 2017.

      Марина Ковалевська планує зібрати команду з молодих українських митців і зняти фільм в Україні.

Офіційна інформація.
18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»