f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

У Берліні відбулася світова прем'єра фільму «Коли падають дерева»

21.02.2018

Створена за підтримки Держкіно повнометражна дебютна стрічка Марисі Нікітюк представлена у конкурсній програмі фестивалю «Panorama Berlinale». Прем'єрний показ фільму відбувся увечері 20-го лютого в кінотеатрі Cinemaxx. Покази також пройдуть 22, 23 і 24 лютого.

Драма дорослішання «Коли падають дерева» створена міжнародною командою кінематографістів з Польщі, Македонії та України за підтримки Держкіно.

В українській провінції розгортається історія 5-літньої бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та її коханого – молодого бандита Шрама. Після смерті батька перед Ларисою гостро постає питання її подальшого майбутнього.

Прем'єру фільму відвідали Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко та Голова Держкіно Пилип Іллєнко, який зазначив: «Вітаю тих, хто створив цей фільм, з успішною прем’єрою, а нас усіх – з новим досягненням українського кіно!».

В українському прокаті картина з’явиться вже цієї осені. 

Нагадуємо, що на Європейському кіноринку (European Film Market) 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю триває робота Українського стенду #UkraineIsYourDestination. Фінансування і організація роботи стенду та проведення інших заходів здійснюється спільними зусиллями Держкіно та провідними гравцями кіноіндустрії нашої країни.

Триватиме  «Берлінале» до 25-го лютого.

 

Інформацыю надано Державним агентством України з питань кіно.