f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Україна представить на Берлінале два фільми

08.02.2018

6 лютого 2018 року остаточно завершено формування програми основного Конкурсу і спеціальних програм 68-го Міжнародного берлінського кінофестивалю, який проходитиме в Берліні з 15 до 25 лютого. У цьому році основна програма кінофестивалю — Конкурс (Competition) — включає 24 фільми, 19 з яких будуть змагатися за Золотого і Срібних ведмедів.

Україна буде представлена на Берлінале-2018 фільмом "Коли падають дерева" письменниці і режисерки Марисі Нікітюк в програмі "Панорама" — другій за значимістю секції Берлінале після основного Конкурсу.

У секції "Форум" (Міжнародний форум молодого кіно) відбудеться світова прем'єра фільму українського режисера Сергія Лозниці "День перемоги" (виробництво — Німеччина) .

Крім того, як повідомляє Держкіно, у цьому році наша країна буде представлена стендом на кіноринку. Асоціація кіноіндустрії України презентує каталог "Українські фільми 2017/2018", що виготовлений на замовлення Державного агентства України з питань кіно, і містить актуальну інформацію про новітні проекти, як завершені, так і такі, що перебувають у виробництві. А 17 лютого відбудеться презентація Discover Ukraine, де Україна буде представлена зарубіжним партнерам як перспективна кінематографічна локація з оновленим законодавчим середовищем і прогресивною базою виробничих потужностей.

 

Джерело: ZN.UA

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»