f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ПІД НЕЗАГИБЛИМИ БОГАМИ ЗУСТРІЧІ В КАФЕ БУДИНКУ КІНО

04.02.2018

Цілісінька стіна в кафе - це фотомонтаж-КІНОІКОНОСТАС (авторства ІГОРЯ МАМАЯ) кінематографічних богів - Довженко, Чарлі Чаплін, Параджанов, Фелліні...

Днями зустрівся там з режисером АНДРІЄМ ДОНЧИКОМ. Рівно 30 літ тому він поставив фільм "ЗАГИБЕЛЬ БОГІВ" (1988) за сценарним ескізом самого ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА. Потому були інші картини (зокрема, "Кисневий голод", "Украдене щастя"), продюсування (остання робота - креативний продюсер усім відомої нині стрічки "Кіборги" Ахтема Сейтаблаєва).

Говорили ми з Андрієм про ДОВЖЕНКА. А класик весело за нами спостерігав, часом нашорошуючи вуха. В компанії з американським коміком "БАСТЕРОМ КІТОНОМ і СЕРГІЄМ ПАРАДЖАНОВИМ. Олександр Петрович любив посміятись. А що ж - ІЗ СМІХУ ЛЮДИ БУВАЮТЬ, і незрідка.

На фото:

О.Довженко, Петро Масоха поруч (знімався в "Землі" й "Івані"), Бастер Кітон, Чарлі Чаплін, С,Параджанов і ми з Андрієм.

Автор тексту - Сергій Тримбач.
18 лютого, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» ДЖОРДЖ МОНТГОМЕРІ / ЛЕЦ (1916-2000) Художній фільм «ДРУЖИНИ ОРКЕСТРАНТІВ»

19 лютого, вівторок, Синій зал Посольство Аргентинської республіки в Україні представляє художній фільм "НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!"

20 лютого, середа, Червоний зал КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ Художній фільм «Кілер з гарантією»