f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ПІШОВ З ЖИТТЯ ВІТАЛІЙ БОРЩОВ

03.01.2018

Правління Національної спілки кінематографістів України з глибоким сумом сповіщає про те, що  2 січня,  після тривалої хвороби пішов з життя кінокритик, редактор 

 ВІТАЛІЙ БОРЩОВ (6.09.1937 - 2.01.2018)

По закінченні Київського університету імені Т.Шевченка (1960) працював редактором студійної  багатотиражної газети "За радянський фільм" та редактором кіностудії імені О.Довженка (1963-1972).

І майже чверть століття (1973-1997) В.Борщов був головним редактором вже легендарної тепер газети "НА ЕКРАНАХ УКРАЇНИ", дуже популярного і шанованого видання. Газета зробила неоціненний внесок у справу популяризації кіно, у першу чергу українського. Крім того, у газеті народилось чимало імен кінокритиків і кіножурналістів.

На превеликий жаль, в останні роки Віталій Анатолійович хворів, одначе підтримував зв"язки з кінематографістами, з нашою Спілкою. У нашій пам"яті він залишиться назавжди - талановитий, щедрий на емоції,  на приязнь, на любов до кіно і людей кіно

 

УВАГА! ПРОЩАННЯ З ВІТАЛІЄМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ БОРЩОВИМ відбудеться завтра, 4 січня, у четвер, У КРЕМАТОРІЇ БАЙКОВОГО ЦВИНТАРЮ.
Початок церемонії прощання о 12.00.

 

18 грудня, вівторок, Малий зал Вечір до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

18 грудня, вівторок, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО ПРО КІНО» Документальний фільм «ЗАГАЛЬНИЙ ЗШИТОК»

19 грудня, середа, Червоний зал ВЕЧІР З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КІНОСТУДІЇ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА