f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

СЕМЕНУ СЛУЧЕВСЬКОМУ - 70

26.12.2017

Завжди усміхнений, вальяжний, непоспішливий. Можете його запитати про що завгодно: футбол (про нього знає все), кіно, політику - він зупиниться і почне розповідати. Терпляче так, доброзичливо. Завжди дивиться в очі, ніби заохочує: правда ж цікаво?

Одначе враження ваші будуть оманливі - Семен встигає стільки, що навіть завидки беруть: і як те йому вдається?

На телебаченні, українському і російському, безліч програм і фільмів - як сценариста, режисера, продюсера, журналіста.

Якщо не помиляюсь, моє справжнє знайомство з ним почалося із фільму "ЗАПРЕДЕЛ" (1989), присвяченого страшним нюансам Чорнобильської катастрофи.

Він пам"ятливий, Семен, про що свідчать хоча б фільми «Дворы нашего детства» (2 серии); «Два тайма с динамовцами Москвы»; «Бродвей нашей юности» (11 серий) та інші, зроблені з Алексеем Габриловичем.

Про футбол, про спорт загалом Случевський знає все. І всіх. Бо він любить не футбол як такий, а передусім людей, які його уособлюють: Валерія Лобановського,Олега Блохіна, Андрія Шевченка... Його журналістика тяжіє до жанру есе, в якому стільки знання і стільки любові до світу великих і мужніх людей...

Семене, з ювілеєм! Рости далі, але не забігай надто далеко вперед. Бо ми, на відміну від тебе, люди вже трохи підтоптані.

Добра і щастя, Доброго здоров"я і Доброї роботи!!

 

Автор тексту - Сергій ТРИМБАЧ.