f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ФІЛЬМУ "ЗВЕНИГОРА" ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА виповнилось 90 літ

21.12.2017

Кінематографічна громада відзначила річницю епохального фільму як і належить - епохально. У Синій залі Будинку кіно вечерового вівторка зібрались кращі з кращих. 23 справжніх фанати Довженкової стрічки, які подолали сніги і замети, аби їм було видно, було чути геніальний витвір, який поклав початок власне україннському кіно.

Одначе ж, без іронії, вечір вдався на славу - принаймні, за моїми власними відчуттями. Судіть самі - він продовжувався три з половиною години, з яких тільки 67 хвилин було присвячено переглядові. Решта - це коментарі: СТАНІСЛАВА ЧЕРНІЛЕВСЬКОГО (поет, режисер, педагог, просто мислитель) і вашого покірного слуги. Коментарі, запитання і відповіді. Час збіг непомітно. Самому Довженкові було би цікаво, чомусь так хочеться думати.

Не кількістю взяли, а якістю!

На фото:

Вічний Дід (Микола Надемський) , і той замислився.

 

Автор тексту - Сергій ТРИМБАЧ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.