f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Повідомлення членам Спілки

21.12.2017

ДО  УВАГИ  ЧЛЕНІВ  СПІЛКИ!

Інформуємо членів Спілки, що наявний обсяг коштів, який соціальна комісія може спрямовувати (розподіляти) на матеріальну допомогу членам Спілки не відповідає рівню потреб (витратам на лікування та іншу соціальну допомогу), явно від нього відстає і така ситуація, на жаль, щороку погіршується. Тому ми звертаємося до Вас з проханням   надати свої пропозиції, яким чином Спілка може залучити або заробити кошти на виконання соціальних завдань.

Впевнені, що спільні зусилля можуть не тільки покращити можливості такого соціального призначення Спілки, але й принести користь всім учасникам, які виявлять свою небайдужість.  

 

Пропозиції направляти на електрону пошту: violenta305@gmail.com,

   s.galetiy@gmаil.com

 

Користуючись нагодою, Комісія з пропозицій до законодавчих ініціатив пропонує членам Спілки звернути увагу на публікацію щодо процесу псевдореформи у сфері колективного управління майновими авторськими та суміжними правами, яка, у разі її просування і ухвалення Верховною Радою, значно погіршить ситуацію з отриманням винагороди (роялті) за використання кінематографічних творів.

Вважаємо, що стояти осторонь від цих подій не можна кожному члену Спілки, позаяк таке зухвале ігнорування їх безпосередніх інтересів (яке здійснюють лобісти музичної сфери) завдасть реальної шкоди їхнім статкам .