f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

ГІРКИЙ ЗОРЕПАД. Пішов з життя Аркадій Повзнер

11.11.2017

І знову - втрати.

7 листопада пішов з життя Аркадій Борисович Повзнер.
Талановита і доброзичлива людина, по-справжньому чудовий кінооператор-постановник, свідченням чого є ціла низка відомих фільмів, серед яких -і  «Казаки-разбойники», і «Берегите женщин», і «Выше Радуги»,  і, звичайно, «Приморский бульвар»
Він був з тих митців, які відзначились різкою самокритичністю та професіональним перфекціонізмом. Зате його любили і колеги зі знімальної групи, і просто друзі. А друзів у нього було чимало: і на рідній Одеській кіностудії, і потім - у телекопманіях, коли кіновиробництво пішло на спад.
Гірко та болісно, але смерть не запитує, кого залишити, а кого забрати собою. і ми втрачаємо, втрачаємо ще зовсім молодих митців, яким би ще творити і творити. А на телеекранах тим часом ще йдуть фільми, з любов'ю та талантом створені ними.
Світла та тепла пам'ять другу...
Правління Одеського відділення НСКУ.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.