f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Фестивальна доля фільму "У відриві" режисера Сергія Волкова

21.10.2017

«У відриві» - це чотири роки життя з двома героями - українськими музикантами, яких об'єднує громадянська позиція і відповідальність за вибір свого шляху в житті. Ігор -  скрипаль-соліст, педагог, а Олександр - «рокер», що грає радикальний «панк». Це фільм про Україну, яка переживає найскладніший період своєї сучасної історії, про людей, які в ній живуть. Про сучасну музичну культу, яку визначають як «неформат». Про музикантів, які виконують некомерційну музику, і ті труднощі, з якими вони щодня стикаються.

трейлер: https://vimeo.com/186478546

 

Про фестивальну долю фільму:

«Канівський МКФ» (25-27 серпня):

«1-е» місце в категорії «Кращий документальний фільм».

«Рівненський МКФ» (26-30 вересня):

"Наш фільм боровся в загальному конкурсі з ігровим кіно. У зв'язку з цим я думав, що шансів немає ніяких. Але, в підсумку, "1-е місце" в категорії «Кращий фільм національної програми. Повний метр». Мабуть, рішення журі стало несподіванкою навіть для організаторів фестивалю, оскільки в шаблоні диплома заздалегідь було вказано «fiction»" - розповідає режисер фільму.

«Гогольфест» (Київ): 7-17 вересня:

"Окремо хочеться розповісти про наш спеціальний івент в програмі «Кінолекторій Довженко-Центру з Андрієм Алфьоровим», в рамках якого відбувся показ фільму та концерт за участю головних героїв. Звичайно, «Гогольфест» не є кінофестивалем, але, в той же час, він э самим альтернативним та найбільш андерграундним майданчиком для дискусії про сучасне мистецтво в Україні. Наш фільм був прийнятий з великим інтересом, як і спільний виступ музикантів, які раніше не були навіть знайомі! Це приклад того, як люди з різних "музичних світів" об'єдналися завдяки кіно, і, звичайно ж, музиці!" - ділиться враженнями Сергій Волков.

 

Фрагмент репетиції перед концертом

 

Фільм можна буде переглянути під час Четвертого Міжнародного Інтернет-кінофестівалю Independent Star. Фестиваль  пройде в підтримку Олега Сенцова.

 

Офіційна інформація.

21 лютого, четвер, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА СЕРГІЯ ЛОСЄВА

22 лютого, п’ятниця, Синій зал Документальний фільм "Кенгір. Сорок днів свободи"

23 лютого, субота, Синій зал ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ 65-ЛІТТЯ ОЛЕКСАНДРА СПАРИНСЬКОГО