f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

29 вересня – Ахтем Сеітаблаєв у «Території кіно»

28.09.2017

У пʼятницю, 29 вересня 2017 року, о 19:15 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно». Гість програми – український кінорежисер і актор Ахтем Сеітаблаєв.

У творчому доробку Ахтема Сеітаблаєва – кінострічки «Чемпіони з підворіття», «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги».

2012 року комедія «Чемпіони з підворіття» отримала «Золотий Дюк» найкращому українському фільму 3-го Одеського МКФ.

2014-го історична драма про депортацію кримськотатарського народу «Хайтарма» отримала Премію Національної спілки кінематографістів України у номінаціях «Найкращий фільм року» та «Найкращий ігровий фільм», а також була відзначена премією «Ніка» у номінації «Найкращий фільм країн СНД і Балтії».

Цього року у кінотеатральний прокат вийшла історична драма Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва», а 6 грудня 2017 року відбудеться прем'єра його військової драми «Кіборги» – про захисників Донецького аеропорту.

Повтор програми «Територія кіно» за участі Ахтема Сеітаблаєва відбудеться у суботу, 30 вересня 2017 року, о 9:30.

Заступник голови НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач веде програму «Територія кіно» з 2012 року. Програма є спільним проектом телеканалу «Культура» та Національної спілки кінематографістів України.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.