f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Сергій Тримбач на смерть Вадима Храпачова

25.09.2017

24 вересня 2017 року, на 71-му році життя після важкої хвороби помер заслужений діяч мистецтв України, композитор, член нашої Спілки Вадим Храпачов (24.09.1947–24.09.2017).

Душа Вадимова відлетіла учора, десь о 9-й вечора.

О 18.30 я вітав його, по телефону, з ювілеєм, з 70-літтям. Попри стан здоров'я (останні два роки він не полишав квартири, проблеми з легенями набули катастрофічного вигляду) голос його був доволі бадьорим. «Ніколи не думав, – сказав він, – що я стільки проживу...»

Я прочитав йому кілька привітань із своєї сторінки у Фейсбуці. «Треба нарешті й собі у той Фейсбук вибратися», – відповів Вадим. Не вибрався...

Його душа одлетіла, через ті ж врата, у які зайшла – рівно 70 літ тому. Одлетіла у сфери, музику яких він дивовижним чином відчував. Він був справжнім композитором, його душевно-тілесний апарат був налаштований чути-відчувати згуки, недоступні нам, простим смертним. Він зробив кіно куди чутливішим до звучання надреальних стихій...

Прощайте, Вадиме! Спасибі, спасибі за все!

А музика Ваша нас не покине...

Сергій Тримбач, застуник голови НСКУ

17 грудня, понеділок, Синій зал Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно» Художній фільм «ТАЄМНИЦЯ НАТАЛІ ВУД»(ІІ серія)

18 грудня, вівторок, Малий зал Вечір до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

18 грудня, вівторок, Синій зал ЦИКЛ ВЕЧОРІВ «КІНО ПРО КІНО» Документальний фільм «ЗАГАЛЬНИЙ ЗШИТОК»