f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

«Казку про гроші» відзначено на 5-му Індійському фестивалі кінофільмів

20.09.2017

10 вересня 2017 року фільм Олесі Моргунець-Ісаєнко «Казка про гроші» було відзначено на 5-му Індійському фестивалі кінофільмів.

Стрічка, створена Національною кіностудією художніх фільмів імені О. Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно, отримала Почесну згадку журі фестивалю.

Відзнаку було вручено директору фільму Олені Бородянець.

5-ий Індійський фестиваль кінофільмів (Indian Cine Film Festival) відбувався у Мумбаї, Індія протягом одного дня – 10 вересня 2016 року.

Із чималим переліком його переможців можна ознайомитися тут>>>.

Зазначимо, що рік тому, 18 вересня 2016-го, 4-ий Індійський фестиваль кінофільмів відзначив стрічку Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці» Призом Журі найкращому повнометражному фільму.

У фільмі «Казка про гроші» розказана історія про жахливу людську пожадливість, скупість і скнарість. Про лихварів, дармоїдів та підлабузників, про ледарів, пияків та рясоносців. Але перш за все – про справжнє кохання, відданість і самопожертву. «Шукайте з нами відповідь на таке, здавалося б, просте питання – що ж ті кляті гроші роблять з людьми?!» – закликають автори фільму.

«Казку про гроші» створено за сценарієм Віктора Греся за мотивами повісті Володимира Короленка «Йом-Кіпур, або Судний день».

Проект фільму «Казка про гроші» став одним із переможців Другого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 11 млн. 911,3 тис. грн., що становить 100% вартості виробництва.

Режисер-постановник – Олеся Моргунець-Ісаєнко, продюсер – Олесь Янчук, автор сценарію – Віктор Гресь, оператор-постановник – Євген Кирей, директор – Олена Бородянець, композитори – Оксана Моргунець і Максим Паламарчук, автор і виконавиця пісень – Ірина Скрипнікова, художник по гриму – Тетяна Татаренко, художники-постановники – Микола Власов і Максим Кунець.

В ролях: Андрій Ісаєнко, Олександр Кобзар, Анастасія Карпенко, Михайло Кукуюк, Костянтин Костишин, Дмитро Суржиков, Микола Боклан та інші.

28 вересня 2017 року «Казку про гроші» буде представлено у Національній конкурсній програмі 2-го Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії».

Власна інформація НСКУ