f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Остапові Ступці – 50 літ!

04.09.2017

3 вересня 2017 року народному артистові України, члену нашої Спілки Остапу Ступці виповнилося 50 літ. Ювіляра вітає заступник голови НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач.

Остапу Ступці – 50! Вітання Остапові з ювілеєм!

На мій погляд, Остап дуже талановитий (і талановитий всебічно) актор. Важко бути сином так само актора, та ще й геніального Богдана Ступки. Важко й Остапові – досі. А все ж талант є талант. Не розкритий до кінця, але ж попереду ще багато часу.

Одна із прикметних рис Остапа – він не боїться зазирати у безодні людські. Відтак не дивно було побачити його у ролі Смердякова у «Братах Карамазових», чи Хлестакова у «Ревізорі». Його персонажам властива стереоскопічність – добро і зло в одному людському організмі. За незмінного артистизму – досить пригадати Отто фон Ф. у «Московіаді» (це Молодий театр).

У кіно настільки виразних ролей, як у театрі, – негусто. Хоча працює Остап професійно, з азартом. Іноді його піддають критиці – за вибір ролі передусім. Але ж актору – за визначенням – властивий голод: хочеться зіграти заледве не всі ролі на цьому життєвому кону...

Остапе, з ювілеєм! Натхнення і посмішок Долі: мистецької і просто життєвої!!!

Сергій Тримбач