f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Остапові Ступці – 50 літ!

04.09.2017

3 вересня 2017 року народному артистові України, члену нашої Спілки Остапу Ступці виповнилося 50 літ. Ювіляра вітає заступник голови НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач.

Остапу Ступці – 50! Вітання Остапові з ювілеєм!

На мій погляд, Остап дуже талановитий (і талановитий всебічно) актор. Важко бути сином так само актора, та ще й геніального Богдана Ступки. Важко й Остапові – досі. А все ж талант є талант. Не розкритий до кінця, але ж попереду ще багато часу.

Одна із прикметних рис Остапа – він не боїться зазирати у безодні людські. Відтак не дивно було побачити його у ролі Смердякова у «Братах Карамазових», чи Хлестакова у «Ревізорі». Його персонажам властива стереоскопічність – добро і зло в одному людському організмі. За незмінного артистизму – досить пригадати Отто фон Ф. у «Московіаді» (це Молодий театр).

У кіно настільки виразних ролей, як у театрі, – негусто. Хоча працює Остап професійно, з азартом. Іноді його піддають критиці – за вибір ролі передусім. Але ж актору – за визначенням – властивий голод: хочеться зіграти заледве не всі ролі на цьому життєвому кону...

Остапе, з ювілеєм! Натхнення і посмішок Долі: мистецької і просто життєвої!!!

Сергій Тримбач

12 грудня, середа, Синій зал Прем’єрний показ художнього фільму «ТРИМАЙ БІЛЯ СЕРЦЯ»

12 грудня, середа, Червоний зал ДИВІМОСЬ, ХТО ПРИЙШОВ Громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) презентує вечір «Кіносереда – Зимове»

12 грудня, середа, Малий зал «ЦИКЛ ВЕЧОРІВ ІСПАНОМОВНОГО КІНО» Художній фільм «ГАВАНАСТЕЙШН»