f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Український Оскарівський комітет продовжив приймання заявок до 18 серпня 2017 року

14.08.2017

Термін приймання заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» продовжено до 18 серпня 2017 року.

Рішення було прийнято, аби усі кінематографісти, що висловили намір подати заявку цьогоріч, змогли укласти необхідний пакет документів і матеріалів, який представляють на розгляд Українського Оскарівського комітету.

До 18 серпня 2017 року Український Оскарівський комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду.

Після завершення приймання заявок буде оприлюднено список стрічок, які беруть участь у відборі на висування фільму від України на премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Засідання Українського Оскарівського комітету та офіційне оголошення фільму, висунутого від України на премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою», відбудеться 29 серпня 2017 року.

Інформацію про вимоги до фільму-номінанта та пакет документів і матеріалів, який необхідно надати на розгляд, представлено за посиланням>>>.

За додатковою інформацією звертайтеся до Секретаря Українського Оскарівського комітету Ольги Олещенко, тел.: +38 067 236 08 16, електронна пошта: secretary.uoc@gmail.com.

Власна інформація НСКУ