f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Сергій Тримбач прокоментував відставку Тараса Ткаченка з посади голови НСКУ

05.07.2017

Заступник голови НСКУ Сергій Тримбач прокоментував газеті «День» відставку Тараса Ткаченка з посади голови НСКУ. Подаємо текст коментарю.

«Головна причина відставки Тараса Ткаченка — спротив більшості членів Правління тій команді, яка прийшла разом з новим головою. Реформування творчих спілок (не тільки нашої) є очевидною потребою, але надто по-різному уявляються такі зміни. От і наскочила коса на камінь...

Тепер, за статутом, за два місяці відбудеться позачерговий з’їзд, який має обрати нового керівника Спілки. Кого оберуть, сказати сьогодні вкрай важко. Охочих перти плуга, за моїми спостереженнями, небагато. Тому дуже шкода, що так закінчилась спроба Тараса Ткаченка внести зміни у діяльність Спілки...

За будь-яких обставин зрозумілим є одне — новий спілчанський очільник має прийти зі своєю командою та своїми ідеями, бажано новими і реформаторськими. Консервація того, що є, блокує розвиток, а отже, виникають великі сумніви в тому, що у Спілки є майбутнє. Хочеться вірити, що ми подолаємо кризу, яка виникла...» — зазначив Сергій Тримбач.

За інформацією газети «День»

15 грудня, субота, Синій зал Визначна актриса театру і кіно МАЛЬВІНА ШВІДЛЕР

7-9 листопада, четвер-субота, Червоний зал «Сучасна анімація - досягнення, проблеми, перспективи»

10 листопада, неділя, Синій зал Світова флешмоб-прем’єра документального фільму «Я-Мобер» (Реж. А. Дем’яненко, Д. Томашпольський)