f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Підсумки засідання Секретаріату Правління НСКУ 12 липня 2017 року

12.07.2017

12 липня 2017 року під головуванням тимчасово виконуючої обовʼязки голови Спілки Олени Парфенюк відбулося чергове засідання Секретаріату Правління НСКУ, на якому було розглянуто підготовку до позачергового VIII (ХIV) З’їзду.

Обговоривши питання, секретарі Правління НСКУ ухвалили відповідне звернення до членів НСКУ.

«До уваги членів Спілки!

27 червня 2017 року відбувся ІІІ-ій Пленум Правління НСКУ, на якому було розглянуто заяву голови Спілки Тараса Ткаченка про відставку із посади голови НСКУ у зв’язку із неможливістю виконувати свої обов’язки.

Заслухавши аргументи голови Спілки і обговоривши питання, Пленум Правління НСКУ був змушений прийняти відставку Тараса Ткаченка і ухвалити рішення щодо скликання позачергового З’їзду НСКУ для обрання нового голови Спілки.

Згідно зі Статутом Спілки, позачерговий VIII (ХIV) З’їзд має бути скликано у двомісячний термін, а саме – 28 серпня 2017 року.

Основна причина дострокового скликання позачергового З’їзду – необхідність обрання нового голови НСКУ.

Просимо Вас обов’язково прийти на З’їзд 28 серпня 2017 року (початок об 11:00, реєстрація делегатів – з 10:00) і взяти участь в його роботі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що З’їзд може не відбутися, якщо на нього з’явиться менше половини його делегатів, а делегатами є всі члени Спілки.

Дякуємо за розуміння».

З огляду на скрутну економічну ситуацію Спілки, позачерговий З’їзд було вирішено провести в умовах жорсткої економії.

Програми кандидатів на посаду голови Спілки будуть оприлюднені на сайті НСКУ.

Поки що жоден із членів Спілки не висунув свою кандидатуру. На засіданні було висловлено сподівання, що кандидати зголосяться заздалегідь – повідомлять про свої наміри балотуватися на посаду на початку серпня 2017-го, представлять свою програму для обговорення, а також – вивчать чинний стан справ Спілки, аби усвідомлювати, які саме завдання доведеться вирішувати першочергово.

Також на засіданні Секретаріату Правління НСКУ було обговорено низку поточних аспектів життєдіяльності Спілки, пов’язаних із необхідністю організації роботи в умовах, пов’язаних із відставкою голови Спілки Тараса Ткаченка.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда