f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Відбулася зустріч членів Правління Одеського відділення НСКУ із т.в.о. голови Правління Одеської кіностудії

11.07.2017

5 липня 2017 року відбулася зустріч членів Правління Одеського відділення НСКУ із тимчасово виконуючим обов’язки голови Правління Одеської кіностудії Андрієм Осіповим.

На зустрічі, яка пройшла під орудою голови Правління Одеського відділення НСКУ, народного артиста України Ярослава Лупія, відверто обговорили нагальні питання взаємодії Одеського відділення НСКУ та Одеської кіностудії, спільні турботи й інтереси.

За повідомленням Одеського відділення НСКУ, пошуки порозуміння, якого, на жаль, неможливо було дійти із попереднім керівником Одеської кіностудії Андрієм Звєрєвим, були плідними. Можна сказати, відбулося безпосереднє уточнення основних параметрів договору про співробітництво, який має бути підписаний між Одеською кіностудією та Одеським відділенням НСКУ найближчим часом.

Практичне втілення положень такого договору, безумовно, піде на користь усім, зацікавленим у розвитку вітчизняного кінематографа.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда