f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Названо номінантів на Державну премію України імені Олександра Довженка

11.07.2017

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка повідомляє, що на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка у 2017 році висунуто такі кандидатури:

1. Роговцева Ада Миколаївна – народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України – за видатний внесок у розвиток українського і світового мистецтва; висунуто Національною спілкою кінематографістів України.

2. Ткаченко Тарас Анатолійович – кінорежисер, сценарист – за створення повнометражного художнього фільму «Гніздо горлиці»; висунуто громадською організацією «Асоціація продюсерів України» та громадською організацією «Асоціація кіноіндустрії України».

3. Войтенко Володимир Миколайович – кінознавець, керівник проекту «Сценарна Майстерня», автор та ведучий телепрограми «Арґумент–Кіно» – за активну участь у розвитку кінематографії в Україні, популяризації українського кіно в країні та за її межами; висунуто Асоціацією «Українська Кіноасоціація».

Офіційна інформація

23 грудня, понеділок, Синій зал ЮВІЛЕЇ ФІЛЬМІВ – РОКОВИНИ ГЕРОЇВ Вечір пам’яті праведників - лікаря Т. Яновського та археолога М. Макаренка

24 грудня, вівторок, Червоний зал Прем’єрний показ художнього фільму «ХАЙТАРМА». Початок о 18 годині 30 хвилин

25 грудня, середа, Синій зал «Кіношні бувальщини». Фільму «ПАРТИЗАНСЬКА ІСКРА» - 55 років. Початок о 18 годині