f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

30 травня – прем’єрний показ фільму Льва Прудкіна «NO-ONE»

29.05.2017

У вівторок, 30 травня 2017 року, о 16:00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться прем’єрний показ повнометражного художнього фільму Льва Прудкіна «NO-ONE» (2017), створеного кінематографістами Ізраїлю та України.

Дія фільму розгортається у серпні 1991 року, коли у Москві відбулася невдала спроба державного перевороту. Політична історія є фоном для драматичних подій, що відбуваються з героями фільму в столиці СРСР і на урядових дачах у Криму: генералом КДБ, його дружиною – знаменитою радянською кіноактрисою, племінником генерала – студентом престижного інституту, його сокурсницею та коханкою – донькою секретаря обкому. У їх відносинах відображаються жахи Радянської Імперії, що руйнується, і жахи майбутнього, що приходить їй на зміну.

У фільмі зіграли В’ячеслав Жолобов, Наталя Вдовіна, Єлизавета Боярська, Георгій Марченко, Дмитро Сова, Едді Кветнер, Олександр Феклістов, Олексій Агранович.

Над сценарієм стрічки працювали Лев Прудкін і Володимир Прудкін. Продюсер фільму – Володимир Прудкін. Композитор – Євсєй Євсєєв. Візуальне рішення – Лев Прудкін. Оператори: Зів Беркович, Давид Страгмейстер, Борис Литовченко.

Над стрічкою тривалістю 117 хвилин працювали ізраїльська кінокомпанія Sasha Klein Production та українська кінокомпанія «Кінотур». Фільм знімали в Ізраїлі та частково в Україні – у Криму, до 2014 року. Для зйомок у стрічці залучили акторів із Москви, Санкт-Петербурга, Києва і Тель-Авіва.

Власна інформація НСКУ