f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Дискусія «Українське кіно: стратегія на майбутнє»

11.09.2014

Після багато дискутованих здобутків українського кіно останніх сезонів – від Каннських нагород до перших проривів до українського кінотеатрального глядача – перед вітчизняним кінематографом постають нові серйозні виклики. Змінюється суспільство, змінюється держава та її громадяни. Яким має бути український кінематограф у нових умовах? Якою повинна бути державна кінополітика? Якого кіно очікує нова країна?

Модератор: Сергій Тримбач, голова НСКУ

У дискусії візьмуть участь: голова Держкіно Пилип Іллєнко, генеральний директор Національної кіностудії ім.. О. Довженка Олесь Янчук, продюсери Ігор Савиченко та Денис Іванов, заступник гендиректора Центру Довженка Іван Козленко, культуролог та кінознавець Наталя Мусієнко, кінокритики Дмитро Десятерик та Олександр Гусєв, а також голова Всеукраїнського кординаційного бюро освіти дорослих в Україні (ЮНЕСКО) Сергій Болтівець та уповноважена зі зв'язків з органами влади ЮНЕСКО Людмила Олійник

Місце й час проведення дискусії:
Київ, вул. Саксаганського, 6
Будинок кіно, 2 поверх, Блакитна вітальня

12 вересня, п’ятниця, 17:00

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.