f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 24 по 27 квітня

24.04.2017

З 24 по 27 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 24 квітня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Роберта Маллігана «Коли приходить вересень» (США, 1961).

Щороку у вересні успішний бізнесмен приїздить на свою віллу в Італії, аби відпочити і провести час із своєю римською подругою. Одного разу він прибуває без попередження у липні та виявляє, що за його відсутності віллу перетворили на готель. В ролях: Рок Хадсон, Джина Лоллобріджида, Сандра Ді, Боббі Дерін.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У вівторок, 25 квітня, о 18:00 у Синій залі відбудеться вечір до 100-річчя від дня народження члена кореспондента НАМН України, колишнього міністра охорони здоров’я УРСР Василя Братуся.

В рамках заходу відбудеться показ фільмів Олександра Муратова: документальної стрічки «Василь Дмитрович Братусь» (Продюсерський центр некомерційних медичних фільмів, 2017) і художнього фільму «Явдоха Павлівна» (Одеська кіностудія, 1966).

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У четвер, 27 квітня, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ художнього фільму Жюстiн Тріє «У ліжку з Вікторією» (Франція, 2016).

Вікторія намагається почати нове життя – взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки ось колишній, який звернувся до неї за допомогою, не допомагає навести порядок. А інший коханий, який вважає себе популярним письменником, викладає у мережу усі подробиці її інтимного життя. В ролях: Віржині Ефіра, Венсан Лакост, Мельвіль Пупо.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

21 лютого, четвер, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА СЕРГІЯ ЛОСЄВА

22 лютого, п’ятниця, Синій зал Документальний фільм "Кенгір. Сорок днів свободи"

23 лютого, субота, Синій зал ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ 65-ЛІТТЯ ОЛЕКСАНДРА СПАРИНСЬКОГО