f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 24 по 27 квітня

24.04.2017

З 24 по 27 квітня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 24 квітня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Роберта Маллігана «Коли приходить вересень» (США, 1961).

Щороку у вересні успішний бізнесмен приїздить на свою віллу в Італії, аби відпочити і провести час із своєю римською подругою. Одного разу він прибуває без попередження у липні та виявляє, що за його відсутності віллу перетворили на готель. В ролях: Рок Хадсон, Джина Лоллобріджида, Сандра Ді, Боббі Дерін.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У вівторок, 25 квітня, о 18:00 у Синій залі відбудеться вечір до 100-річчя від дня народження члена кореспондента НАМН України, колишнього міністра охорони здоров’я УРСР Василя Братуся.

В рамках заходу відбудеться показ фільмів Олександра Муратова: документальної стрічки «Василь Дмитрович Братусь» (Продюсерський центр некомерційних медичних фільмів, 2017) і художнього фільму «Явдоха Павлівна» (Одеська кіностудія, 1966).

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У четвер, 27 квітня, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ художнього фільму Жюстiн Тріє «У ліжку з Вікторією» (Франція, 2016).

Вікторія намагається почати нове життя – взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки ось колишній, який звернувся до неї за допомогою, не допомагає навести порядок. А інший коханий, який вважає себе популярним письменником, викладає у мережу усі подробиці її інтимного життя. В ролях: Віржині Ефіра, Венсан Лакост, Мельвіль Пупо.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ